• Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Poslovnik OIK 1

SPISAK OVLASCENIH SLUZBENIH LICA 1

“Балкан Опен-2018” Пожаревац

Balkan open 2018 u Pozarevcu Karate takmicenje

У недељу 11.новембра у пожаревачком Културно Спортском Центру,  одржан је Међународни Kарате турнир „Балкан Опен - 2018“ у организацији Српске карате Уније.

Карате клуб ,,Врело“ наступао је са 21 такмичарем и освојио 20 медаља: (13 златних,4 сребрне и 3 бронзане) и на тај начин у генералном пласману заузео треће место.

Тренер клуба Томислав Јелић, честитао је  свим такмичарима на изузетно запаженом наступу и постигнутим резултатима, као на предивно изведеној тачки на самом отварању турнира.

Златне медаље освојили су: Милинковић Анастасија 2 (кате и борбе) ; Максић Наташа – борбе; Јаношевић Душан – кате; Тодоровић Михајло – борбе; Алексић Милош – кате; Миловановић Драгана – кате; Агатоновић Јован – борбе; Туфегџић Јована – кате; Туфегџић Немања – кате; Димитријевић Анђела – кате; Неговановић Ива – кате; Миливојевић Андрија - кате

Сребрне медаље су освојили: Атанацковић Невена –кате; Којадиновић Софије – кате; Шћопуловић Ева – кате; Јовановић Филип - кате

Бронзане медаље су освојили: Срејић Марија – кате; Тодоровић Михајло – кате; Алексић Анђела – кате.

Сам турнир је организован у спектакуларном амбијенту, врхунске сценографије, са бином постављеном за централно борилиште. Учешће је узео велики број клубова из Србије, Македоније и Румуније са приближно 400 такмичара.